Santoro London

Santoro London si kúpite už aj v našom e-shope ♥

V roku 1983, v jednej zastrčenej uličke, blízko Carnaby street, mali dvaja ľudia, Meera a Lucio
skvelý nápad, ktorý ich doviedol až do vyše 60 – tich krajín sveta s veľkým množstvom ocenení za ich cit pre dizajn a odvahu nebáť sa inovácií.  Ich tvorivá cesta začala výrobou 3D pohľadníc a postupne s pribúdajúcim úspechom  boli oslovovaní významnými značkami na spoluprácu, napríklad exkluzívnych kancelárskych potrieb. V roku 2000 získali ocenenie Značka roka. Návrhári Meera a Lucio sa venujú tiež interiérovému dizajnu pod značkou Santoro Deluxe Design.

Santoro London, tak ako ho poznáme a máme radi my:

Kolekcia elegantnej a krehkej Mirabelle, ktorá je prepracovaná do jemných detailov štylizovaných kvetov, oblečení a iných motívov, ktoré ako celok vytvárajú éterické umelecké diela.

Santoro LOndon Mirabelle

Kolekcia najobľúbenejšej Gorjuss, ktorá sa teší obľube všetkých vekových kategórií, je myšlienkovo provokujúca, pre niekoho veselá, pre niekoho smutná. Nájdite si v nej to svoje !

Santoro Gorjuss

V našom obchodíku v Ružomberku si môžete rozšíriť svoju Santoro zbierku o nové peňaženky, kabelky, zápisníky, perá, ceruzky, balzamy a mnoho iných výrobkov s motívom Mirabelle a Gorjuss, ktoré jednoducho musíte mať!

Sledujte náš Facebook a neujdú Vám žiadne novinky z dielne Santoro London.

Nakupuj Santoro online TU !

 

Radka

Pridaj komentár